logo


. reply

BESK adventures BESK adventures

BESK iekaro Ventspils ielas04.07.2012


 

Sesdienas dienā visus mūs priecējā  jauks laiks, kā arī pozitīvi noskaņoti sportisti. Visi gaidīja 3. PPP

BESK komandu šogad pārstāvēja septiņi cilvēki.

Ar lielgabala sprādzienu tika dots starts.

Trasē pirmie devās profesionāļi, bet turpat aiz viņiem arī BESK komanda. Sākums bija raits, jo visiem vēl spēka bija pietiekoši daudz un lielais skrējēju pūlis virzījās uz priekšu. Jau pēc pirmā kilometra dalībnieki sāka izretoties un sākās iespēja apsteigt kādu priekšā esošo. Sākotnēji no BESK komandas vadībā izvirzījās Raivo, kam sekoja Jānis un Kārlis, un tālāk arī daļā dzimuma pārstāves. 

Skrējiena 2. kilometrā nogurums parādījās Jāņa kājās, ko ...

READ MORE >>

Sarma 201214.02.2012

Šoreiz uz Latvijas austrumiem – Gulbeni, kur norisinājās Latvijā tradīcijām bagātākais rallijs „Sarma.” Apvienotajā Latvijas rallija un ralliijsprinta čempionātu posmā uz starta līnijas stājās gan Jānis Berķis/Edgars Čeporjus, gan Edijs Bergmanis/Kārlis Bergmanis.
Berķa ekipāžai konkurence solījās būt nopietnāka kā Utenas sacīkstē – pirmo reizi šosezon starta sarakstā bija redzami Ivo Ķilpis/Artis Ceriņš, kuri noteikti uzskatāmi par vienu no ātrākajām vienas ass piedziņas automašīnu ekipāžām. Tāpat sacīkstei 2WD klasē bija pieteikušies jau Utenā sastaptie sāncenši – Klemencis, Mezītis, Balodis un Lietuvas čempions Mjačins, kā arī visas trīs Okartes akadēmijas komandas ekipāžas, kuras gan tiek vērtētas citā ieskaites klasē ...

READ MORE >>

BESK nūjotāji!22.08.2011

Lietus sestdienas rītā nenobaidīja nūjot gribētājus un jau pēc plkst. 10.00 Piedzīvojumu parkā pulcējās festivāla dalībnieki, kas vēlāk rādīja nūjošanas priekšzīmi līdzjutējiem, kuri juta līdzi saviem draugiem, darba kolēģiem vai radiem. Tie, kuri nūjas rokās turēja pirmo reizi, nūjošanas tehniku varēja apgūt Lindas Andrusas vadībā. Pēc plkst.11.00 notika aktīva iesildīšanās Piedzīvojumu parka pakājē.

Pēc savas runas, plkst. 12.00, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs kopā ar dalībniekiem devās trasē. Maršruta laikā bija iespēja arī atpūsties. Par to gādāja uz Saules ielas un pilsētas centrā izveidotās oāzes, kurās dalībnieki varēja padzerties ...

READ MORE >>

Liepājas pusmaratons27.07.2011

Liepājā Jūrmalas parka ielas bija pilnas ar automašīnām, parkā un tā apkārtnē novilktas norobežojošas lentas un ik pēc pāris desmit metriem ir pa kādam zemes sargam. Šodien Jūrmalas parkā uz Liepājas pusmaratonu ir pulcējušies sportisti un viņu atbalstītāji no tuvākām un tālākām pilsētām.

Vecāku atbalsta pavadīti gan startā, gan trasē pirmie startēja 2007. gadā dzimušie un jaunākie bērni, kas pieveica 200m garu distanci. Pēc viņiem, nu jau 500m garajā trasē, devās no 2004. līdz 2006. gadam dzimušie un bērnu skrējienu noslēdza no 2001. līdz 2003. gadam dzimušie, pievarot  800m distanci. Katrs mazais dalībnieks pēc ...

READ MORE >>

BESK gatavojas Liepājai04.07.2011

Daļa no BESK komandas, kura startēja 2. Piedzīvojuma Parka pusmaratonā 5,3 km satelītskrējienā, ir nolēmusi startēt arī Liepājas TAUTAS SKRĒJIENA 4.6 km garajā distancē 17. jūlijā.

BESK komandas pārstāvji ir sākuši trenēties Liepājas Tautas skrējienas, lai pacīnītos par pirmo trīsdesmitnieku, kā arī, lai uzlabotu savus personīgos rezultātus.

Nedaudz par Liepājas Pusmaratonu

Liepājas Pusmaratons – šoreiz runa ir par kvalitāti. Mums negribas rīkot pasākumu, kas ir domāts tikai slēgtai nelielai kompānijai, negribas arī tādu, kas notiek tikai ķeksīša pēc, vai, vēl ļaunāk, tādu, kas uztaisīts ķep-ļep . Ja reiz esam sākuši, tad līdz galam…

 Mēs, Liepājas Vieglatlētikas klubs ...

READ MORE >>

BESK iekaro Ventspils pielijušās ielas20.06.2011

Svētdienas rītā daba ar nokrišņiem neskopojās un tika izmērcēti visi tie skrējēji un nūjotāji, kuri ar kājām devās uz skrējiena startu. Par prieku sportistiem, lietus mitējās neilgi pirms starta un noklausoties pilsētas mēra svinīgo runu, skrējiens varēja sākties.

BESK komandu pārstāvēja pieci cilvēki.

Kārlis - uz kuru tika liktas lielas cerības, jo viņš bija visnopietnāk gatavojies šim pasākumam;

Jānis - kurš bija gatavs sastādīt kompāniju saviem komandas biedriem;

Inga - nesen bija noskriets Ventspils mazbānītis, skriešanas azarts bija gūts un tagad mērķis bija pievarēt Ventspils ielu slapjo 5.3 km apli;

Dace - kaislīga velo braucēja, bija gatava sevi pierādīt arī skrienot ...

READ MORE >>

BESK gatavojas Satelītskrējienam16.06.2011

BESK komanda gatavojas iekarot Vetspils ielas Piedzīvojuma Parka pusmaratona 5,3 km satelītskrējienā.

Jau šīs nedēļas nogalē, Ventspilī, notiksies 2.Piedzīvojuma Parka pusmaratons. Plānojam, ka šogad startēs gandrīz 500 pusmaratonisti, vairāk kā 500 dalībnieku uz 5,3 km distanci, 400 bērni Rimantu skrējienā un ap 120 nūjotāju. Kopā vairāk kā 1500 dalībnieku.

Aicinam visus mūs atbalstīt ar skaļām ovācijām.

Vairāk par Piedzīvojuma Parka pusmaratona www.pusmaratons.lv

READ MORE >>

BESK un basketbols08.06.2011

Latvijas basketbola sezonas noslēgumā tika abalvoti trīs BK Ventspils abonementa īpašnieki. Viens no laimīgajiem dāvanā saņēma BESK grilu, ko dāvinājām sadarbībā ar veikalu tīklu "Mājai un Dārzam".

Kā reiz, basketbola sezonas beigas sakrīt ar grila sezonas sākumu un tā vien šķiet, ka dāvana būs ļoti praktiska un noderīga. 

Bildes no abalvošanas skatīt sadaļā GALERIJAS.

READ MORE >>


ARCHIVE

.................................................................................................................................................................................................................................................