logo


. reply

News News

BESK lāpstas07.03.2011

BESK piedāvā vairāku veidu lāpstas. Lāpstas ir izmantojamas gan lauksaimniecībā un dārzniecībā, gan celtniecības darbos. Lāpstas gals ir izgatavots no rūdīta tērauda, kas neļaus tam deformēties pie lielākas slodzes.

BESK ir izstrādājis trīs veidu kātus. Klasiskos koka kātus, izturīgos metāla kātus un modernos, vieglos stiklšķiedras kātus.

BESK spicgala lāpsta. Šī lāpsta ir piemērota cietas augsnes rakšanai, jo durkļveida lāpstas gals rada mazāku pretestību racējam. Lāpsta ir aprīkota ar ērtu rokturi. Šo lāpstu var izmantot ne tikai rakšanai, bet arī materiālu pārvietošanai - augsnei, oglēm, sniegam, smiltīm u.c.

BESK lāpsta ar apaļu asmeni. Šī lāpsta vairāk ir piemērota mīkstas augsnes rakšanai. Lāpsta ir aprīkota ar ērtu rokturi. Šo lāpstu var izmantot ne tikai rakšanai, bet arī materiālu pārvietošanai - augsnei, oglēm, sniegam, smiltīm u.c.

BESK savācēja lāpsta. Šāda veida lāpstas parasti izmanto dažādu materiālu pārvietošanai - augsnei, oglēm, sniegam, smiltīm u.c. Lāpsta ir aprīkota ar ērtu rokturi.


.................................................................................................................................................................................................................................................