logo


. reply

News News

Pareiza batuta ekspluatācija18.03.2011

APRŪPE UN EKSPLUATĀCIJA

Šis BESK produkts tika izplānots un izgatavots, izmantojot kvalitatīvus materiālus un augstas klases meistarību. Ja tiks nodrošināta pareiza apkope, tas gadiem priecēs tā lietotājus, kā arī samazinās traumu gūšanas risku. Lūdzu ievērot zemāk minētās vadlīnijas.

BESK batuts ir izplānots tā, lai izturētu noteiktu svaru un lietošanu. Pārliecinieties, lai to vienlaikus nelietotu vairāk par vienu personu. Lēkātāju svaram jābūt zemākam par 150 kg. Lietojot batutu lēkātājiem jāvelk zeķes vai treniņčības, vai arī jālēkā basām kājām. Atcerieties, ka nevar izmantot batutu, ja kājās ir ielas kurpes vai sporta apavi. Lai novēstu batuta virsmas bojājumus, neatļaujiet mājdzīvniekiem rāpties uz batuta. Pirms batuta lietošanas lēkātājiem jānoņem visi asie piederumi. Jebkādi asi priekšmeti jātur pēc iespējas tālāk no batuta. Neizmantojiet batutu lietū un sliktos laika apstākļos

Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet batutu. Var izveidoties vairāki nosacījumi, kas var palielināt traumu gūšanas iespēju:

Caurumi vai plīsumi batuta virsmā.

Ieliekusies batuta virsma.

Jebkādi batuta virsmas bojājumi.

Salocītas vai salauztas batuta rāmja detaļas (kājas).

Salauztas, bojātas vai trūkstošas atsperes.

Bojāts, trūkstošs vai nepareizi nostiprināts rāmja polsterējums.

Jebkāda veida asi izvirzījumi uz rāmja, atsperēm vai virsmas.

Ja Jūs ievērojat kādu no minētajiem nosacījumiem, vai arī kaut ko tādu, kas varētu radīt briesmas lietotājiem, batuta lietošana momentāni jāpārtrauc līdz brīdim, kamēr tas tiek salabots.

VĒJAINI APSTĀKĻI

Stiprā vējā batuts var tikt aizpūsts. Ja ir gaidāmi vējaini laika apstākļi batuts jāpārvieto iekštelpās vai arī tas jāizjauc. Vai arī jāpiesien batuts pie zemes izmantojot auklu un mietus. Izmantot vismaz 3 auklas un mietus. Nepiestiprināt tikai aiz batuta kājām, jo tās var tikt izrautas no rāmja.

BATUTA PĀRVIETOŠANA

Lai pārvietotu batutu, ir nepieciešami divi cilvēki. Visi savienojuma punkti ir jāaptin ar līmlenti. Tas pārvietošanas laikā saturēs rāmi kopā un neļaus savienojuma punktiem izjukt. Pārvietojot batutu paceliet to nedaudz virs zemes nesiet to horizontāli pret zemi. Cita veida pārvietošanai batuts ir jāizjauc.


.................................................................................................................................................................................................................................................