logo


. reply

News News

BESK ķerras24.03.2011

BESK dārza ķerras

BESK piedāvā ietilpīgas vienriteņu un divriteņu dārza ķerras ar dažāda izmēra metāla kastēm. Ķerras rāmis ir veidots no metāla caurules. Ķerras ir aprīkotas ar pumpējamiem gumijas riteņiem, riteņu gultņi ir ieeļļoti. Rāmja uzbūve novirza smaguma centru uz priekšu, tādējādi atvieglo lielu smagumu pārvietošanu. Ķerras priekšējais stienis stiprinās pie rāmja un pie izgāšanas garantē optimālu drošību.

BESK dārza ķerras paredzētas smilts, zāles, lapu un citu vieglu materiālu pārvadāšanai.

BESK celtniecības ķerras

BESK piedāvā izturīgas vienriteņu un divriteņu celtniecības ķerras ar dažāda izmēra galvanizēta tērauda kastēm. BESK ķerras galvanizēta tērauda kaste ir īpaši stiprināta un nodrošina istrādājumam izturību pret mehāniskiem triecieniem. Kastes malas ir divkārši atlocītas, lai izvairītos no sagriešanās. Ķerras rāmis ir izliekts no viengabalainas tērauda caurules. Šāda konstrukcija nodrošina rāmja izturību ilgam laikam. Rāmja uzbūve novirza smaguma centru uz priekšu, tādējādi atvieglo lielu smagumu pārvietošanu. Ķerras priekšējais stienis stiprinās pie rāmja un pie izgāšanas garantē optimālu drošību. Ķerras ir aprīkotas ar izturīgiem gumijas riteņiem un paaugstinātas izturības diskiem. Riteņu gultņi ir ieeļļoti un apgādāti ar speciālu vāciņu, lai gultnis būtu aizsargāts no putekļiem.

BESK celtniecības ķerras paredzētas smilts, akmeņu, grants un citu īpaši smagi celtniecības materiālu pārvadāšanai.

BESK ķerru sortiments.


.................................................................................................................................................................................................................................................