logo


. reply

News News

Kā ietaupīt ar BESK05.04.2011

Uzskaites kārtība mainās no 1. aprīļa

Kā skaidro "Latvenergo", par pirmajām 1200 kilovatstundām (kWh) būs jāmaksā pašreizējais tarifs - 8,25 santīmi par kWh. Kad šis patēriņa apjoms tiks pārsniegts, tarifs būs 10,74 santīmi par kWh. Patērētās elektroenerģijas uzskaiti sāks no 1.aprīļa.

BESK Jums piedāvā ietaupīt izvēloties ekonomiskās BESK spuldzes. Aizstājot parastās kvēldiega spuldzes ar BESK ekanomiskām spuldzēm Jums būs iespēja ietaupīt.

Ja Jums mājās ir viena ekonomiska spuldze, bet pārējās kvēlspuldzes, tad tā, iespējams, var neatmaksāties. Bet, ja Jums jāapgaismo lielas platības un ir vairākas ekonomiskās spuldzes, to iegāde noteikti atmaksājas. Salīdzinājumā ar parasto kvēlspuldzi, BESK ekospuldze patērē līdz pat 80 % mazāk enerģijas, samazinot ogļskābās gāzes nokļūšanu atmosfērā, spuldzes kalpošanas laiks ir pat līdz 10x lielāks kā parastai kvēlspuldzei pie pareizas lietošanas apstākļiem.

 BESK Jums piedāvā plašu spuldžu klāstu, Jums ir iespēja iegādāties 13 veidu spuldzes ar divu veidu patronas izmēru - E14 un E27, septiņas dažādas formas, kā arī dažāda veida spilgtumu. Formu izvēlē BESK nodrošina standarta 2U un 3U formu, kā arī elegantu un dekoratīvu svečveida spuldzi, mazu un kompaktu spirāļveidu spuldzi un reflektorspuldzi, kas pēc dizaina ir ļoti līdzīga parastai kvēldiega spuldzītei.

BESK spuldzes rada 2700 kelvinu gaismas krāsainība, kas ir līdzvērtīgs parastai kvēlspuldzes tonim, tas rada silti baltu gaismu, kas nodrošina komfortu Jūsu acīm. Ilgstoši lietojot šādu gaismas toni cilvēku acis “nenogurst”, kas ļauj pilnvērtīgi strādāt vai arī relaksēties pie kādas labas grāmatas.


.................................................................................................................................................................................................................................................