logo


. reply

News News

BESK iekaro Ventspils pielijušās ielas20.06.2011

Svētdienas rītā daba ar nokrišņiem neskopojās un tika izmērcēti visi tie skrējēji un nūjotāji, kuri ar kājām devās uz skrējiena startu. Par prieku sportistiem, lietus mitējās neilgi pirms starta un noklausoties pilsētas mēra svinīgo runu, skrējiens varēja sākties.

BESK komandu pārstāvēja pieci cilvēki.

Kārlis - uz kuru tika liktas lielas cerības, jo viņš bija visnopietnāk gatavojies šim pasākumam;

Jānis - kurš bija gatavs sastādīt kompāniju saviem komandas biedriem;

Inga - nesen bija noskriets Ventspils mazbānītis, skriešanas azarts bija gūts un tagad mērķis bija pievarēt Ventspils ielu slapjo 5.3 km apli;

Dace - kaislīga velo braucēja, bija gatava sevi pierādīt arī skrienot;

Raivo - pieteicās pašā pēdējā brīdī, bet ne jau tāpēc, ka būtu švakākais. Viņam patīk visu darīt spontāni. :)

 

Ar lielgabala sprādzienu tika dots starts.

Trasē pirmie devās profesionāļi, bet turpat aiz viņiem arī BESK komanda. Sākums bija raits, jo visiem vēl spēka bija pietiekoši daudz un lielais skrējēju pūlis virzījās uz priekšu. Jau pēc pirmā kilometra dalībnieki sāka izretoties un sākās iespēja apsteigt kādu priekšā esošo. Sākotnēji no BESK komandas vadībā izvirzījās Raivo, kam sekoja Jānis un Kārlis, un tālāk arī daļā dzimuma pārstāves. 

Skrējiena 2. kilometrā nogurums parādījās Jāņa kājās, ko veiksmīgi izmantoja Kārlis, turpinot savu uzņemto tempu, vēlāk Kārlis panāca arī Raivo un turpināja tādā pašā solī līdz pat finiša taisnei, kurā viņš kāpināja tempu un finišu šķērsoja kā 72-ais kopējā ieskaitē no visiem 439 dalībniekiem.

BESK komanda ir ļoti apmierināta ar saviem rezultātiem un aicina visus piedalīties šāda veida pasākumos - kas vieno un rada tikai pozitīvas emocijas! Uz tikšanos!

Neliels vizuālais ieskats šeit.


.................................................................................................................................................................................................................................................