logo


. reply

BESK adventures BESK adventures

BESK gatavojas Liepājai04.07.2011

Daļa no BESK komandas, kura startēja 2. Piedzīvojuma Parka pusmaratonā 5,3 km satelītskrējienā, ir nolēmusi startēt arī Liepājas TAUTAS SKRĒJIENA 4.6 km garajā distancē 17. jūlijā.

BESK komandas pārstāvji ir sākuši trenēties Liepājas Tautas skrējienas, lai pacīnītos par pirmo trīsdesmitnieku, kā arī, lai uzlabotu savus personīgos rezultātus.

Nedaudz par Liepājas Pusmaratonu

Liepājas Pusmaratons – šoreiz runa ir par kvalitāti. Mums negribas rīkot pasākumu, kas ir domāts tikai slēgtai nelielai kompānijai, negribas arī tādu, kas notiek tikai ķeksīša pēc, vai, vēl ļaunāk, tādu, kas uztaisīts ķep-ļep . Ja reiz esam sākuši, tad līdz galam…

 Mēs, Liepājas Vieglatlētikas klubs, analizējot aktīvās atpūtas iespēju vēsturi Liepājā ar skumjām secinājām, ka gadiem Liepājā nav noticis kvalitatīvs aktīvas atpūtas sportisks pasākums.

Lūk, ņēmāmies pierunāt Liepājas Domi, liepājniekus un dažādus uzņēmumus līdzēt izveidot Liepājā kolosālu tradīciju – Liepājas Pusmaratonu. Ieguvēji būs visi – gan tie, kas, pateicoties šādam pasākumam, uzsāk regulāras fiziskas nodarbības, gan tie, kas fiziskām aktivitātēm un veselīgu dzīves veidu vēl tikai domā. Protams, arī pati pilsēta, kas būs lieciniece veselīgas vides dažādībai – piesaistot profesionāļus, rādot piemēru citām Latvijas pilsētām. Pilsēta ir pelnījusi aktīvus cilvēkus – jā, tādus, kas paši rīkojas un nav vienaldzīgi pret sevi un vidi, kurā dzīvo.

Mēs esam par to, lai Liepājas Pusmaratons kļūst par tradīciju, lai liepājnieki gūst prieku un motivāciju, un elementāri – iemeslu kustēties. Un lai mēs, liepājnieki, nevarētu teikt, ka „Liepājā jau nekas nenotiek”.

Uz esošo brīdi skriet ir gatavi divi komandas pārstāvji.

Vairāk informācijas par Liepājas Pusmaratonu.


.................................................................................................................................................................................................................................................