logo


. reply

BESK adventures BESK adventures

Liepājas pusmaratons27.07.2011

Liepājā Jūrmalas parka ielas bija pilnas ar automašīnām, parkā un tā apkārtnē novilktas norobežojošas lentas un ik pēc pāris desmit metriem ir pa kādam zemes sargam. Šodien Jūrmalas parkā uz Liepājas pusmaratonu ir pulcējušies sportisti un viņu atbalstītāji no tuvākām un tālākām pilsētām.

Vecāku atbalsta pavadīti gan startā, gan trasē pirmie startēja 2007. gadā dzimušie un jaunākie bērni, kas pieveica 200m garu distanci. Pēc viņiem, nu jau 500m garajā trasē, devās no 2004. līdz 2006. gadam dzimušie un bērnu skrējienu noslēdza no 2001. līdz 2003. gadam dzimušie, pievarot  800m distanci. Katrs mazais dalībnieks pēc finiša saņēma medaļu un varēja iet iestiprināties ar pasākumu organizatoru sagatavoto mielastu.

Pēc tam startēja pusmaratona skrējēji, tautas klases skrējēji un nūjotāji.

 

BESK komandu tautas skrējienā 4.6 km distancē šoreiz pārstāvēja tikai divi skrējēji - Kārlis un Jānis.

BESK komandas līderis Kārlis šoreiz finišēja 30 vietā absolūtā kopvērtējumā, bet grupas vērtējumā ieņēma 16. vietu, tādējādi sasniedzot sev izvirzīto mērķi, iekļūt pirmajā 30-niekā. Ne tik spoži veicās komandas biedram Jānim, jo viņš kopvērtējumā ieņēma tikai 208 vietu, bet par to nepārdzīvo , jo uz Liepājas tautas skrējienu bija pulcējušies spēcīgi skrējēji.

Bildes aplūkojamas sadaļā GALERIJAS.

Pilnu rakstu lasīt šeit.


.................................................................................................................................................................................................................................................