logo


. reply

BESK adventures BESK adventures

BESK nūjotāji!22.08.2011

Lietus sestdienas rītā nenobaidīja nūjot gribētājus un jau pēc plkst. 10.00 Piedzīvojumu parkā pulcējās festivāla dalībnieki, kas vēlāk rādīja nūjošanas priekšzīmi līdzjutējiem, kuri juta līdzi saviem draugiem, darba kolēģiem vai radiem. Tie, kuri nūjas rokās turēja pirmo reizi, nūjošanas tehniku varēja apgūt Lindas Andrusas vadībā. Pēc plkst.11.00 notika aktīva iesildīšanās Piedzīvojumu parka pakājē.

Pēc savas runas, plkst. 12.00, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs kopā ar dalībniekiem devās trasē. Maršruta laikā bija iespēja arī atpūsties. Par to gādāja uz Saules ielas un pilsētas centrā izveidotās oāzes, kurās dalībnieki varēja padzerties, izmērīt asinsspiedienu, mieloties ar augļiem un kustēties DJ vai dzīvās mūzikas pavadībā.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, kad uz festivālu pieteicās 270 dalībnieki, šogad atsaucība bija negaidīti liela – pieteicās 404 dalībnieki, bet festivālā piedalījās 352 nūjot gribētāji, no kuriem lielākā daļa – 266 bija daiļā dzimuma pārstāves. Divus apļus, 10,6 km distanci, veica 39 dalībnieki.

Pirmie dalībnieki finišēja jau ap plkst. 12.35. Pēc finiša par dalībnieku ēstgribu rūpējās Ventspils Maratona kluba pavāre Kristīne Priedīte, kura bija pagatavojusi gardu auksto zupu. Saldajā ēdienā, katrs dalībnieks tika pie gabaliņa no 15,06 m garās biskvīta ruletes. Ruleti bija pagatavojis iespējams Ventspils novada labākais konditors Oskars Gūtmanis.

Katrs finišētājs kā apliecinājumu par piedalīšanos Latvijas nūjošanas 2. festivālā Ventspilī saņēma īpaša dizaina cepuri, kuras dāvināšana nu jau būs kā viena no Nūjošanas festivāla pamattradīcijām. Kā īpašs sveiciens dalībniekiem un pārējiem festivāla apmeklētājiem muzicēja grupa „Apvedceļš”.

Pasniedzot diplomus, īpaši tika godinātas komandas, kuru sastāvā bija vismaz 10 dalībnieki. Diplomus ieguva komandas “Māmiņu klubs”, “Olimpiskais centrs “Ventspils””, “Brašie Orifleimieši”, “BESK”, “Ventspils siltums”, “Nūjošanas klubs Piltene”, “Ventspils novads”, “VATP”, kā arī “DnB Nord banka”.

Pilnu rakstu lasi www.ventasbalss.lv

Bildes skaties galerijā!


.................................................................................................................................................................................................................................................