logo


. reply

News News

BESK eko spuldzes27.01.2012

BESK, uzsākot spuldžu ražošanu, pievērsa uzmanību lietām, par kurām patērētāji sūdzējās jau esošajās eko spuldzēs.

BESK samazināja spuldzes max spilgtuma sasniegšanu līdz 3 sekundēm, kas ir pietiekoši īss, lai nerastos sajūta, ka spuldze uzsilst ilgi, bet tajā pašā laikā tas ir pietiekoši, lai neapžilbinātu cilvēku, kurš ienāk telpā.

Patērētāji sūdzas, ka EKO spuldzes ir lielas un vizuāli slikti izskatās. BESK Jums piedāvā plašu spuldžu klāstu, Jums ir iespēja iegādāties 34 veidu spuldzes ar divu veidu patronas izmēru - E14 un E27, septiņas dažādas formas, kā arī dažāda veida spilgtumu. Formu izvēlē BESK nodrošina standarta 2U un 3U formu, kā arī elegantu un dekoratīvu svečveida spuldzi, mazu un kompaktu spirāļveidu spuldzi un reflektorspuldzi, kas pēc dizaina ir ļoti līdzīga parastai kvēldiega spuldzītei. Šādā veidā BESK nodrošina spuldzes visu veidu lampām, un klients pats sev var piemeklēt viņam piemērotāko formu.

BESK spuldzes rada 2700 kelvinu gaismas krāsainība, kas ir līdzvērtīgs parastai kvēlspuldzes tonim, tas rada silti baltu gaismu, kas nodrošina komfortu Jūsu acīm. Ilgstoši lietojot šādu gaismas toni cilvēku acis “nenogurst”, kas ļauj pilnvērtīgi strādāt vai arī relaksēties pie kādas labas grāmatas.

Ja Jums mājās ir viena ekonomiska spuldze, bet pārējās kvēlspuldzes, tad tā, iespējams, var neatmaksāties. Bet, ja Jums jāapgaismo lielas platības un ir vairākas ekonomiskās spuldzes, to iegāde noteikti atmaksājas. Salīdzinājumā ar parasto kvēlspuldzi, BESK ekospuldze patērē līdz pat 80 % mazāk enerģijas, samazinot ogļskābās gāzes nokļūšanu atmosfērā, spuldzes kalpošanas laiks ir pat līdz 10x lielāks kā parastai kvēlspuldzei pie pareizas lietošanas apstākļiem.

Izlietotās spuldzes var nodot BESK izplatīšanas vietās.


.................................................................................................................................................................................................................................................