logo


. reply

News News

BESK žoga sieti27.02.2011

Apžogota teritorija sniedz drošības sajūtu un tā sākas atverot vārtiņus un iekļūstot pagalmā. Žogs ir būtiska ikvienas ēkas sastāvdaļa. Tas ne tikai rada norobežotu vidi, bet arī pasargā no nevēlamiem viesiem un veic sava veida ienācēju kontroli.

Žogu pielietojums ir ļoti plašs - tie ieskauj lopu ganības, rūpnīcas un citas industriālas ēkas, tie stāv godasardzē pie dažādu uzņēmumu birojiem un privātmājām.

BESK žoga sieti ir izgatavoti no speciālas 1,7 mm cinkotas stieples, kas ir pārklāta ar augstvērtīgu polivinilhlorīda (PVC) pārklājumu, kas nodrošina žoga kvalitāti un noturību pret koroziju jebkuros laika apstākļos un kopā veido 2.2 mm biezu stiepli. Augstvērtīgais žoga metinājums nodrošinā žoga izturību tā locīšanas brīdī un pret triecieniem. BESK sietiem ir pieejami trīs veida augstumi: 1.2m, 1.5m un 1.8m, kā arī trīs “acs” izmēri, kas ļauj Jums izvēlēties sev piemērotāko.

Klientu ērtībām BESK piedāvā arī palīgmateriālus žoga uzstādīšanai:

Cauruļveida žoga stabs ar pulver-krāsojumu, trīs veida garumiem 1,7m, 2m, 2,3m, staba diametrs ir 38mm, metāla biezums 1,5 mm un komplektā plastmasas cepurīte, kas pasargā stabu no netīrumu un nokrišņu iekļūšanas iekšpusē. Tas nodrošina stabu aizsardzību pret koroziju, kā rezultātā stabs un žogs jums kalpos ļoti labi un ilgi.

Vārtu komplekts, kurā ietilpst vārti 0.87m platumā 1.5m augstumā, kas ir nodrošināti ar izturīgu 4mm sietu ar 50mm x 50 mm “acs” izmēru. Par Jūsu drošību gādās slēdzene ar apusējiem rokturiem. Kā arī divi vārtu stabi starp kuriem stabili iestiprināt vārtus.

Atsaites cepurīte un cilpa atsaites stiprināšanai nodrošinās Jums augstvērtīgu žoga stabilitāti, kas žoga stūros žogu pasargās no sagāšanās un sasvēršanās. Cilpas un atsaites cepures izmēri ir speciāli piemēroti BESK staba diametram, kas garantēs to, ka atsaiti Jūs varēsiet piestiprināt stingri un stabili.

Plastmasa klipsis ar skrūvi žoga stiprināšanai. Augstas kvalitātes plastmasas klipsis nodrošinās Jums, lai žogs siets stabili turētos pie cauruļveida žoga stabiem, kā arī šos klipšus var stiprināt pie cita veida materiāliem, kur Jums ir paredzēts piestiprināt BESK žoga sietu. Klipša izmēri ir speciāli piemēroti BESK žoga stieples biezumam ( 2.2mm).

BESK žogu sieta pielietojamība:

  • Žogi mājai un un tās apkārtnei;

  • Dzīvnieku norobežošana;

  • Parku un dārzu teritoriju apžogošana;

  • Ēku un būvlaukumu apžogošana;

  • Skolu, sporta laukumu, atpūtai paredzēto teritoriju, sabiedrisko ēku apžogošana;

  • Augstas drošības pakāpes objektu apžogošana;

  • Žogi lauksaimniecībai;

  • Žogi mežsaimniecībai;

  • Dārzniecībai;

  • u.c.


.................................................................................................................................................................................................................................................