logo


. reply

BESK adventures BESK adventures

BESK iekaro Ventspils ielas04.07.2012


 

Sesdienas dienā visus mūs priecējā  jauks laiks, kā arī pozitīvi noskaņoti sportisti. Visi gaidīja 3. PPP

BESK komandu šogad pārstāvēja septiņi cilvēki.

Ar lielgabala sprādzienu tika dots starts.

Trasē pirmie devās profesionāļi, bet turpat aiz viņiem arī BESK komanda. Sākums bija raits, jo visiem vēl spēka bija pietiekoši daudz un lielais skrējēju pūlis virzījās uz priekšu. Jau pēc pirmā kilometra dalībnieki sāka izretoties un sākās iespēja apsteigt kādu priekšā esošo. Sākotnēji no BESK komandas vadībā izvirzījās Raivo, kam sekoja Jānis un Kārlis, un tālāk arī daļā dzimuma pārstāves. 

Skrējiena 2. kilometrā nogurums parādījās Jāņa kājās, ko veiksmīgi izmantoja Kārlis, turpinot savu uzņemto tempu, vēlāk Kārlis panāca arī Raivo un turpināja tādā pašā solī līdz pat finiša taisnei, kurā viņš kāpināja tempu un finišu šķērsoja kā 72-ais kopējā ieskaitē no visiem 439 dalībniekiem.

BESK komanda ir ļoti apmierināta ar saviem rezultātiem un aicina visus piedalīties šāda veida pasākumos - kas vieno un rada tikai pozitīvas emocijas! Uz tikšanos!


.................................................................................................................................................................................................................................................