logo


. reply

News News

Dārza mēbeles14.03.2019

Labas dārza mēbeles ir ieguldījums Tavā ģimenē un komfortā. Tāpēc mēbeļu izvēle jāveic tālredzīgi. Izmanto četrus turpmākos ieteikumus!

Dārza mēbeles

 

1. Noformulē, kādam mērķim dārza mēbeles pārsvarā tiks izmantotas.
 
Dārza mēbeles atšķiras pēc materiāla, slodzes izturības, kopšanas īpatnībām, izmēriem un, protams, dizaina. Lai izdarītu pareizo izvēli, ir ļoti svarīgi definēt, kādam nolūkam dārza mēbeles lietosi:
 
  • Baudīsi maltīti ģimenes lokā pie liela galda?
  • Bieži ciemiņu apmeklējumi, tai skaitā aktīvi bērni?
  • Relaksēsies atpūtas krēslā- raugoties āra kamīnā un zvaigznēs?
Kad zini, vai ir nepieciešams liels saimes galds ar krēsliem komplektā vai neliels žurnāl galdiņš, viegli nomazgājams plastmasas krēsls vai polsterēts auduma krēsls utt., vari spert nākamo soli.
 
2. Izmēri vietu dārzā un noliktavā
 
Laikā, kad dārza mēbeles netiks izmantotas, tās ieteicams novietot sausā un drošā vietā, lai mitrums un kaitēkļi tās nesabojātu. Tas ir tikpat svarīgi kā izmērīt iecerēto vietu dārzā, lai izplānotu, kur atradīsies vieta katrai mēbelei. Tam ir nozīme, jo Tu, iespējams, vēlies, lai, sēžot dīvānā, būtu labi redzams krāšņais rožu krūms, lai saule nespīdētu acīs pie galda sēdošajiem. Tāpēc iesakām pirms dārza mēbeļu iegādes aplūkot izmērus un stilu, 14 dažādos “Mājai un dārza” veikalos.
 
3. Izvēlies materiālu, paturot prātā, kā to kopsi!
 
Viegli kopjami materiāli atvieglos tīrības uzturēšanu ikdienā. Tajā pašā laikā mēbeļu materiālam ir labi  āizskatās tieši Tavā dārzā. Dārza mēbeles ir veidotas no dažādiem materiāliem:
 
  • Alumīnija, plastmasas, PVC. Šie materiāli ir viegli, nerūsē, ir vienkārši nomazgājami ar ūdeni un kādu tīrīšanas līdzekli; nav dārgi;
  • Koka. Izturīgs un izskatīgs materiāls. Ja vajadzīgs, reizi sezonā var apstrādāt ar antiseptiķi (līdzekli pret mitrumu);
  • Metāla. Ļoti izturīgs materiāls mēbeļu rāmjiem. Ja no metāla veidota krēsla sēžamā daļa, tad komfortam būs vajadzīgi spilveni. Pēc vajadzības reizi sezonā var apstrādāt ar pretrūsas līdzekli.
Zviļņu un krēslu sēžamā daļa bieži izgatavota no mīksta auduma. Parasti šo audumu iespējams noņemt, lai iztīrītu, bet, ja to nevar izdarīt, jāizmanto traipu noņemšanas līdzeklis, ko uzliet tieši netīrajai vietai, pēc tam noskalojot to ar ūdeni.
 
4. Izvēlies dizainu saskaņā ar sava dārza raksturu!
 
Vadies pēc tā, kas dārzā jau ir! Ja Tev ir pīti puķu podi, tiem piestāvēs pītas dārza mēbeles. Koka lapenē lieliski iederēsies koka mēbeles. Ja netālu atrodas stiklota veranda vai stikla siltumnīca, dārza mēbeļu vidū iederēsies galds ar stikla virsmu. Izvēli vieglāku padarīs mēbeļu komplekti, kur katrs elements saskaņots vienotā stilā. Ir iespējams iegādāties pat atsevišķu dārza mēbeļu komplektu bērniem! Ja dārza mēbeles vēlies papildus pieskaņot savai gaumei, šeit ir dažas idejas aksesuāriem, ko vari izmantot:
 
  • Tekstilizstrādājumi – krāsaini spilveni, pārsegi, galdauti;
  • Ziedi – svaigi grieztie ziedi glītās vāzēs, ziedu kompozīcijas puķes podos;
  • Apgaismojums – dārza lampas, laternas, āra sveces;
  • Saulessargi – vienkrāsainu mēbeļu komplektu var atsvaidzināt krāsains saulessargs.
Vai esi gatavs ierīkot vai arī labiekārtot savu komfortablo un skaisto dārza stūrīti? Dodoties dārza mēbeļu meklējumos, jo tur pieejams plašs mēbeļu klāsts par zemākām cenām. Par mēbeļu atvešanu nebūs jāraizējas, jo “Mājai un dārzam” veikals nodrošina piegādi līdz Tavām mājām.

.................................................................................................................................................................................................................................................