logo


. reply

News News

Siltumnīcas ikvienai gaumei14.03.2019

Izvēlēties sev vispiemērotāko siltumnīcas variantu nereti nemaz nav tik viegli. Svarīgi, lai izvēlētā un uzstādītā siltumnīca sagādātu ne tikai stādīšanas un ražas ievākšanas prieku, bet arī kalpotu vairākas sezonas.

                                               Siltumnīcas

Ja arī Tu vēlies iegādāties siltumnīcu, izvēlies veikalu tīklu “Mājai un Dārzam”. Visos “Mājai un Dārzam” veikalos atradīsiet dažāda lieluma un veida siltumnīcas plašā klāstā.


KĀ IZVĒLĒTIES VISPIEMĒROTĀKO SILTUMNĪCU?

 

Pirms došanās uz veikalu iegādāties savu jaunu siltumnīcu, ir vērts pievērst uzmanību dažādiem faktiem, apsverot visas iespējas un vēlmes. Kad tiks izvērtētas visas vēlmes un iespējas, kļūs daudz skaidrāks kādasiltumnīca būs vispiemērotākā Jums.

Pirms iegādes ir vērts noskaidrot kādam mērķim Jūs vēlaties iegādāties siltumnīcu. Ir ļoti svarīgi ņemt vērā to, ko gribēsiet audzēt siltumnīcā un kur vēlaties novietot siltumnīcu. Protams, Jums ir jārēķinās ar to, ka Jums būs jāizlasa informācija specializētajos drukātajos un interneta materiālos, lai iegūtu priekšstatu par to kādus augus vislabāk audzēt kopā un kādus labāk atsevišķi.

Tāpat svarīgi izvēlēties pareizā izmēra siltumnīcu. Pašlaik veikalā pieejamas visdažādākā lieluma un izmēra siltumnīcas. Ja izvēlēsieties pārāk mazu siltumnīcu, pēc kāda laika jau vēlēsieties iegādāties vēl vienu, lai gan jau ar pirmo piegājienu varētu nopirkt nedaudz lielāku un ietaupīt naudu. Tāpat svarīgi izvērtēt vietu, kur novietosiet siltumnīcu, lai kļūdas pēc nenopērciet lielāku siltumnīcu nekā atvēlētā vieta. Precīzi veiciet mērījumus un izvēlieties sev vispiemērotāko siltumnīcu.

Siltumnīcas1

Kāda materiāla siltumnīcas pieejamas veikalos?


Pašlaik cilvēkiem ir pieejams vairāku veidu siltumnīcas, kur katrs izvērtējot pozitīvos aspektus un iespējas. Veikalos ir pieejams siltumnīcas ar plēves apdari un koka vai alumīnija karkasu. Daudzi cilvēki labprāt izvēlas polikarbonāta siltumnīcas un vēl joprojām daudzi dod priekšroku izveidot stikla siltumnīcu.

Polikarbonāta siltumnīcas Latvijas tirgū nav tik sen, bet tās jau iekarojušas daudzu saimnieku sirdis. Polikarbonāta siltumnīcām piemīt vairāki pozitīvi aspekti: tās labāk saglabā siltumu, tās atstaro kaitīgo UV starojumu, tās var apsildīt , līdz ar to siltumnīcu izmantot varēsiet visu gadu, kā arī šo siltumnīcu montāža ir viegla un parocīga.

Nereti par vienu no svarīgākajiem kritērijiem cilvēki uzskata cenu, bet jāņem vērā, ka cena atšķiras gan pēc siltumnīcas lieluma, gan izvēlētā materiāla. Cenu diapazons ir plašs un galvenais ir atrast sev atbilstošāko.


Dažāda veida siltumnīcas no veikalu tīkla “Mājai un Dārzam” 


Ja esat nolēmis iegādāties siltumnīcu, tad aicinām Jūs apmeklēt veikalu “Mājai un Dārzam”. Ja vēl neesat izlēmis kāda siltumnīca Jums ir vispiemērotākā, veikalā varēsiet aplūkot piedāvājumā esošās siltumnīcas, kā arī papildus iegādāties citus nepieciešamos dārza instrumentus, mēslojumu vai augsni, kā arī plašā izvēlē sēklas un dažādi stādi Jūsu dārzam un siltumnīcai.
.................................................................................................................................................................................................................................................